Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.10.

25. 10. 2008
Dne 25.10. jsme zase po dlouhé době měli zápasy. Hrájeme tu naší oblastní ligu nebo jak se to teď nazývá. Je tam 5 týmu: TJ Sokol Benátky n/J ,TJ Sokol Girls Benátky n/J ,TJ Sokol Huntířov n/J , SCC DDM Semily ,FBC Rokytnice n/J. První pořádání přišlo na nás na Benátky :).
Hráli jsme s našima klukama výsledek byl 7:2 góly: Verča Bernardová
Tento zápas byl vcelku povedený o svých chybách víme své a každá jsme řekli chyby, které jsme viděli na ostatních. První čtyřka: Lucka Hejnová, Bára Kadlecová, a útok Péťa Šusterová, Verča Bernardová( na střídání jsme měli nováčka Zdenu Apoštolovou). Druhá čtyřka : Jíťa Hazdrová, Áda Hradecká a útok Martina Hrabětová s Pájou Ryskovou a na střídání zde bylo rodinné duo Pižmoni(Kája a Jana Trhoňovi :)
a teď něco o tom druhém zápase. Hráli jsme proti Huntířov loni nám dali velikou nákladačku a letos bylo vidět nějaké to malé zlepšení. Bylo to 11:2 góly: Verča Bernardová ( protějšův vlastňák :-D) a náš nováček Zdena Apoštolová. Je vidět, že máme dobré nováčky.
Chyběla nám zde naše trénérka Verunka, které moc děkujeme, že je s námi a má s námi trpělivost. A tímto taky musíme poděkovat našemu dnešnímu brankářovi, díky kterému jsme nedostali tolik gólu. Chytal opravdu výborně. DĚKUJEM!
a samozřejmě chceme pochválit naše nováčky Zdeničku a Týnu, které si s námi zahráli první zápas a moc jim to šlo!! Jen tak dál děvčata. 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář